Zdjęcia Hotel Condor
San Vigilio Di Marebbe - Str. Plan de Corones 13
Opinie Hotel Condor: posiada 228 opinii turystów
Obiekt Hotel Condor, usytuowany w miejscowości San Vigilio di Marebbe, oferuje centrum fitness, bezpłatny prywatny parking, ogród oraz wspólny salon. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Opactwo Novacella – 38 km. Oferta obiektu obejmuje restaurację, taras, a także kryty basen i saunę. W hotelu zapewniono łaźnię hammam oraz obsługę pokoju.
W każdym pokoju w obiekcie znajduje się biurko, telewizor z płaskim ekranem oraz prywatna łazienka. Pościel i ręczniki są zapewnione. We wszystkich pokojach w obiekcie zapewniono prywatną łazienkę z bidetem i bezpłatnym zestawem kosmetyków, a także bezpłatne Wi-Fi. Z wybranych opcji zakwaterowania roztacza się również widok na góry. Wszystkie opcje zakwaterowania wyposażone są w lodówkę.
W obiekcie serwowane jest śniadanie w formie bufetu.
4-gwiazdkowy obiekt Hotel Condor oferuje centrum spa. W miejscowości San Vigilio di Marebbe i okolicy Goście obiektu mogą uprawiać rozmaite sporty, takie jak trekking, narciarstwo oraz jazda na rowerze.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Katedra w Bressanone – 41 km, Muzeum farmacji Museo della Farmacia – 42 km. Lotnisko Lotnisko Bolzano znajduje się 86 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
Pokój jednoosobowy z balkonem. W tym pokoju jednoosobowym znajduje się prywatna łazienka z prysznicem, bidetem, suszarką do włosów, szlafrokami i bezpłatnymi przyborami toaletowymi. Udogodnienia w tym pokoju jednoosobowym obejmują minibar oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. Z balkonu roztacza się widok na wewnętrzny dziedziniec. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 1 łóżko. Pokój Jednoosobowy - 1 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw. ;
Pokój dwuosobowy typu Premium z 1 lub 2 łóżkami. Ten przestronny pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami oferuje prywatną łazienkę z prysznicem i balkon z widokiem na góry. Udogodnienia obejmują minibar i szafę. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 1 łóżko. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 28 mkw. ;
Pokój rodzinny typu Superior. Ten pokój rodzinny mieści prywatną łazienkę z prysznicem, bidetem, suszarką do włosów, szlafrokami i bezpłatnymi przyborami toaletowymi. Ten pokój rodzinny wyposażono w minibar oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. Znakomitym miejscem na relaks jest balkon z widokiem na góry. Do dyspozycji gości są 3 łóżka. Rodzinny - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 32 mkw. ;
Pokój rodzinny typu Classic. Ten pokój rodzinny zapewnia prywatną łazienkę z prysznicem, bidetem, suszarką do włosów, bezpłatnymi przyborami toaletowymi i szlafrokami. Udogodnienia w tym pokoju rodzinnym obejmują minibar oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. Z balkonu roztacza się widok na góry. Do dyspozycji gości są 4 łóżka. Rodzinny - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 32 mkw. ;
Pokój dwuosobowy typu Standard. Jest to pokój dwuosobowy, który zapewnia prywatną łazienkę z prysznicem, bidetem, suszarką do włosów, szlafrokami i bezpłatnymi przyborami toaletowymi. Ten pokój dwuosobowy z balkonem z widokiem na góry wyposażono w minibar oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. Do dyspozycji gości jest 1 łóżko. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 25 mkw. ;
Pokój trzyosobowy typu Superior. Ten pokój trzyosobowy zapewnia prywatną łazienkę z prysznicem, bidetem, szlafrokami, suszarką do włosów i bezpłatnymi przyborami toaletowymi. Ten pokój trzyosobowy z balkonem z widokiem na góry wyposażono w minibar oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. Do dyspozycji gości są 2 łóżka. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw.
Dodatkowe informacje o ofercie Włochy - San Vigilio Di Marebbe - Hotel Condor, opinie wczasowiczów a także wolne terminy znajdują na stronie naszego partnera.
Numer licencji: 021047-00001256
Oferta naszego partnera: Booking.com BG.6452167









